Wysokie loty bukowskich Orlików

W piątek drużyna naszych Orlików wybrała się do Grodziska Wlkp. na mecz  ligowy z dziewczynami. Nasze nastroje były i są zawsze optymistyczne i nie inaczej było tym razem. W Grodzisku chcieliśmy zagrać o 3 punkty i zdobyć znaczną ilość goli. Nasz cel zrealizował się bardzo okazale, a do tego przyczyniło się bojowe nastawienie naszych zawodników i przede wszystkim chęć gry.

W pierwszej połowie hattrickiem popisał się Maksymilian Kłosek i Dominik Pijanowski. Po jednym golu dorzucili Jakub Siekański i Miłosz Filipiak.

Po zmianie stron nasza chęć zdobywania goli nie zmniejszyła się i ponownie Maksymilian Kłosek ustrzelił hattricka, a do swoich dwóch goli Jakub Siekański dorzucił jeszcze jednego i też skompletował trzy trafienia. Ostatniego gola zdobył w końcowych minutach Szymek Makowski, a mecz zakończył się cennym i pierwszym tak wysokim zwycięstwem naszych młodych zawodników. Wielkie gratulacje dla bukowskich orlików.