PÓŁFINAŁ POWIATU "C" W FUTSALU DLA BUKOWIAN

W dniu 7.11.2014 w Swarzędzu młodzi bukowianie jako reprezentacja Szkoły Podstawowej w Buku walczyła o sukces w piłce nożnej halowej. Po losowaniu trafiliśmy do silnej grupy B z drużynami ze Stęszewa i Plewisk. Grupę A tworzyły drużyny: Swarzędz, Luboń i Puszczykowo.

Naszą rywalizację rozpoczęliśmy od remisu ze Stęszewem 3:3. W drugim pojedynku przyszło nam się mierzyć z Plewiskami z którymi również zremisowaliśmy 0:0. Mecz Stęszewa z Plewiskami zakończył się zwycięstwem Plewisk 2:1 i wyszliśmy do półfinałów z drugiego miejsca.

W półfinale los skojarzył nas ze Swarzędzem, który był jednym z głównych faworytów eliminacji. Wygraliśmy mecz pewnie 2:0 i w finale już czekał na nas zespół z Lubonia.

Emocję troszkę opadły bo dwie drużyny były premiowane awansem do finału powiatu. Jednak młodzi bukowianie pokazali swoją siłę i zwyciężyli pewnie 3:1.

Nasi chłopcy zasłużyli na wielkie słowa uznania. Rozgrywali piłkę między sobą nie poddając się presji przeciwników. W bramce pewnie zachowywali się Góral i Skiba. Kolejna finałowa rozgrywka w naszym powiecie w najbliższy czwartek 13.11.2014. Trzymajcie kciuki za naszych młodych wspaniałych zawodników. Dawno w Buku nie było Finału Powiatu w Piłce Nożnej Halowej na etapie szkoły podstawowej.

Szkołę Podstawową w Buku Reprezentowali:

1. Bańczaszek Arkadiusz (MKS PATRIA)

2. Berdychowski Bartosz (UKS SKRA)

3. Bogacz Wojciech (MKS PATRIA) - 4 gole

4. Górczak Damian (MKS SKRA) - 1 gol

5. Janke Emil (UKS SKRA) - 2 gole

6, Piechowiak Mateusz (MKS PATRIA)

7. Pluskota Mikołaj (MKS PATRIA)

8. Roszkowski Hipolit (MKS PATRIA) - 1 gol

9. Skibiński Adam (MKS PATRIA)

10. Szalaty Piotr (MKS PATRIA)