Ruszyła piłkarska wiosna bukowskich orlików i mlodzików

W piątek 27 kwietnia br. rozgrywki wiosenne rozpoczęli bukowscy orlicy. Naszym przeciwnikiem była Obra Zbąszyń. Młodzi zawodnicy Patrii Buk dzielnie i z wielkim zapałem rozpoczęli ten mecz. Po dobrym początku niestety tracimy dość kuriozalne gole i do przerwy przegrywamy 3:0. Po zmianie stron gra się troszkę wyrównała, a orlicy konsekwentnie chcieli rozgrywać piłkę po całej szerokości boiska co przyniosło efekt w postaci dwóch goli Maksa Kłoska. Rywal zdołał strzelić również dwa gole. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:5, jednak nasi chłopcy zasługują na słowa pochwały. Drodzy rodzice pamiętajcie !!! cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość, a pomiędzy konsekwencja i będzie wszystko tak jak być powinno.

Grupa młodzików swoją inaugurację zaczęła dzień przed testami we wtorek 31 kwietnia br. rywalem był Sokół Rakoniewice. Za sprawą dwóch goli Hipolita i jednego Arka prowadziliśmy do przerwy 3:0. Po zmianie stron na boisku panował huragan dosłownie i w przenośni. Pogoda tego dnia była mówiąc krótko fatalna silny wiatr i naprzemiennie słońce z deszczem. Bukowscy młodzicy roztrwonili przewagę z I połowy w mgnieniu oka, kiedy wydawało się, że w Rakoniewicach zremisujemy na 6 minut przed końcem Hipolit dał ponownie Patrii prowadzenie, a w ostatniej minucie meczu postawił kropkę nad i - strzelając swojego 4 gola w tym meczu. Ostatecznie Patria wróciła z Rakoniewic z 3 punktami i bagażem 5 bramek z czego, aż 4 padły łupem Hipolita Roszkowskiego. Gratulacje.