ZMIENNE SZCZĘŚCIE BUKOWSKIEJ MŁODZIEŻY

Patria Buk ze zmiennym szczęściem.

Ostatnio trampkarze młodsi bukowskiej Patrii ulegli na własnym terenie zespołowi Warty Poznań 4:0. Gra nasza była bardzo dobra, jednak Warta to Warta, ale najważniejsze, że nawiązaliśmy walkę i powalczyliśmy w trym meczu.

Młodzicy młodsi również na własnym boisku ulegli drużynie Sokoła Duszniki 5:2. Bramki dla naszych młodych zawodników zdobył Miłosz Filipiak i Jakub Siekański.

Dziś 9.10.2015 Trampkarze młodsi pokonali po raz drugi w tym sezonie Akademię Red Box z Poznania tym razem 3:2. Wynik w tym meczu otworzył Mikołaj Pluskota, który po dokładnej asyście Smieszek Wojtek umieścił piłkę w bramce gości. W 24' gry było już 2:0 dla nas, a swojego 1 gola w naszych barwach zdobył Dawid Drozd. Rywale z Poznania szybko bo już w 28' gry złapali gola kontaktowego. Wcześniej po pięknej składnej akcji dwójki Hipolit Roszkowski, Mikołaj Pluskota ten drugi uderzył silnie, a piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki strzeżonej przez bramkarza naszych gości.

Po zmianie stron nasi młodzi zawodnicy "zostali jeszcze w szatni", a piłkarze Akademii Red Box wykorzystali sytuację i błąd bramkarza Patria Buk i doprowadzili do remisu 2:2. Inicjatywę na boisku przejęli w całości piłkarze gości. Dopiero w 55' kunsztem przeglądu pola wykazał się Arek Bańczaszek, który celnie i dokładnie uruchomił Hipolit Roszkowski na lewe stronie, a ten kiwnął obrońce, bramkarza jeszcze raz obrońcę i słabszą lewą nogą dał Patria Buk prowadzenie w tym meczu. Nasi młodzi sportowcy z Buku nie oddali prowadzenie już do końca spotkania i cieszyli się z kompletu punktów. Teraz przed nimi czas na odpoczynek, podleczenie kontuzji i ważny mecz wyjazdowy w Plewiskach, który pozwoli wskoczyć na pozycję vice lidera w rozgrywkach ligowych.

Młodzicy młodsi w najbliższy poniedziałek zmierzą się w Buku ze Skrą Wlkp. Otusz. start meczu o 17:00.